-- OGLAŠEVANJE --

Trikrat zlato in bron na dolenjskem pokalu

Še eno uspešno tekmovanje je za litijskimi judoisti. Tokrat so medalje prinesli iz Pokala Novega mesta.

Na uradnem tekmovanju Judo zveze Slovenija, ki se je odvijal v soboto, je bil izjemno uspešen za mlade judoiste Judo kluba Litija. Na tatami se je predstavilo nekaj najbolj nadarjenih judoistov, ki so s svojim izjemnim nastopom osvojili kolajne v kategorijah U12 mlajši dečki in deklice ter U14 starejši dečki in deklice.

Lina Pantar in Rok Cirar sta v kategoriji U12 mlajši dečki in deklice dosegla prvo mesto. Zlato medaljo si je, po borbi v kategoriji U14 starejše deklice, nadela tudi Evelin Groboljšek. V isti kategoriji je Nika Schmit osvojila prav tako odlično tretje mesto.

“Tekmovalci so pokazali izjemno tehnično znanje, srčnost in vztrajnost, kar se je odražalo v izjemnih rezultatih ter prispevalo k velikemu uspehu kluba. Čestitamo vsem judoistom Judo kluba Litija za njihovo predanost, trdo delo in izjemne dosežke. Prepričani smo, da jih čaka še mnogo takšnih in še boljših dosežkov v prihodnosti,” so sporočili iz Judo kluba Litija.