0
Jutri med 17. in 19. uro bodo v Zagorju izvedli cepljenje za nenaročene s cepivom Pfizer.
V Delavskem domu Zagorje bodo jutri, v petek med 17. in 19. uro izvajali cepljenje za nenaročene. Uporabili bodo cepivo Pfizer, zainteresirani pa naj s seboj prinesejo kartico ZZZS.
Zasavci odgovarjali na anketo “Cepljenje DA ali NE”, le kakšni so rezultati?






