Jutri v Hrastniku odpirajo prvi dve tenis igrišči na “štircu”.
Skladno s sprejetimi ukrepi bo dovoljena samo igra posameznikov (single), igra dvojic ni dovoljena.
Rezervacijo igrišča je možno izvesti preko spleta (https://tk-hrastnik.sportifiq.com), do sredine maja pa bodo lahko igrali člani, ki so članarino plačali v letu 2019.
Člani Tenis kluba Hrastnik prosijo za skrbno ravnanje z igriščem: “Ker igrišča še niso popolnoma utrjena, prosimo vse igralce, da pri igranju niso preveč agresivni, da jih ne poškodujejo. Po zaključku igranja je potrebno igrišča za seboj temeljito počistiti”
Zaradi razglašene epidemije koronavirusa in sprejetih ukrepov bodo do nadaljnjega klubski prostori (garderobe, sanitarije) zaprti, prav tako ne bo mogoč nakup pijače.
Vse igralce prosijo, da dosledno spoštujejo prejeta navodila (v priponki) in se odgovorno obnašajo tako na igriščih kot v njihovi okolici.
Za dodatne informacije pišite na tenis.hrastnik@gmail.com

Podkrajska realnost: Od skalnih podorov do poplav …