Torek, 31.3.2015 ob 18. uri v MCT.
"Manj avtomobilov za lepše in bolj zdrave Trbovlje" je moto razprave in predavanja, ki ga organizira naš prostovoljec Nejc iz Trbovelj.
O družbi brez avtomobila, o prihodnosti električnih vozil, o inovacijah na področju trajnostne mobilnosti bomo spregovorili v torek, 31.3.2015, ob 18:00 uri, v klubu MCT. Skupaj z vami bomo razpravljalji in iskali ideje, kako bi tudi v Trbovljah lahko bolj trajnostno preoblikovali promet.








Ker so bili člani skupine zelo povezani in nameravajo svoja znanja tudi podjetniško prepletati, razmišljajo o skupni pisarni, kjer bi lahko po končanem usposabljanju še naprej razvijali svoje ideje in dejavnosti, se srečevali in predstavljali strankam.