“Dokaz, da dobri ljudje z malimi dejanji spreminjajo svet, je bil današnji nastop zagorskih glasbenikov pod okni naših stanovalcev” je zapisala Urška Kolar iz DSP Polde Eberl Jamski na Izlakah.
Zagorjan Klemen Benko je sestavil ekipo glasbenikov, ki se je z veseljem odzvala vabilu, da našim stanovalcem v času izolacije popestri dan. Pa ne samo to, glasbenikov, ki so pripravljeni sodelovati je toliko, da so obljubili, da pridejo vsak teden in skupaj z glasbo in dobro voljo odženejo osamljenost in pomagajo pri premagovanju virusa.
Obisku glasbenikov se je pridružil tudi župan Matjaž Švagan in stanovalcem ter zaposlenim zaželel vse lepo v teh dneh, ki od vseh zahtevajo veliko mero poguma, potrpežljivosti in odrekanja.
“Veselimo se nastopov glasbenikov v naslednjih tednih in vas pozdravljamo iz Eberlovega doma na Izlakah” so v en glas dejali stanovalci in zaposleni DSO Izlake.

Zagorskemu županu so svetniki že podelili pravico, da se pogaja za nakup Medijskih Toplic. Tako kot nazadnje, tudi tokrat občina ne bo uveljavljala predkupne pravice, saj je epidemija prinesla preveliko negotovost tudi za občinski proračun, nam je odgovoril župan Matjaž Švagan.