0Po poročanju policistov je v Hrastniku včeraj neznani storilec vlomil v klet in odtujil dve kolesi, omari in kovinski posodi za gorivo. Lastnika naj bi oškodoval za okoli 200 evrov.Nedavno smo pisali o ponavljajočih krajah na območju Hrastnika.Pod pretvezo jo je zvabil iz hiše, drugi je kradel Prijavi se za “Preberi kasneje”