sreda, 22. aprila 2026
sreda, 22. aprila 2026

Prerezal gume na treh priklopnih vozilih

Zasavski policisti so včeraj obravnavali:

PP Hrastnik:

Včeraj, nekaj po 6. uri so bili policisti obveščeni o poškodovanju vozila. Z navedenim dejanjem je neznani storilec oškodoval lastnika za okoli 50 evrov.

Preko noči so policisti dvema osebama zasegli snovi, zeleno rjave barve, za katero sumijo, da gre za prepovedano drogo konopljo rastlino. Snovi bodo poslane v analizo. po prejetih rezultatih sledi prekrškovni postopek

PP Zagorje ob Savi:

Policisti so bili obveščeni o kaznivem dejanju Poškodovanje tuje stvari, ko je neznani storilec na treh priklopnih vozilih oškodovanca prerezal in s tem poškodoval ponjave ter mu s tem povzročil za približno 4000 € materialne škode. Policisti v zvezi kaznivega dejanja še zbirajo potrebna obvestila in bodo svoje ugotovitve posredovali na pristojno Okrožno državno tožilstvo.

Policisti so bili obveščeni o tatvini registrske tablice z osebnega avtomobila.

PP Trbovlje:

Kot smo že včeraj poročali je bila nekaj pred 10. uro Policijska uprava Ljubljana obveščena o prejetem anonimnem klicu, da je  na sodišču v Trbovljah nastavljeno eksplozivno sredstvo. Pred  prihodom policistov, so zaposleni že zapuščali prostore, policisti pa so  takoj  pričeli  z  izvajanjem  aktivnosti,  ki  so  v  takšnih primerih predvideni (zavarovanje kraja, pregled objekta, zbiranje  obvestil,…..   Okoli  11.  ure  so  bile  aktivnosti  na  kraju zaključene, pri pregledu objekta pa niso bile zaznane posebnosti. Policisti nadaljujejo z zbiranjem obvestil v zvezi suma storitve kaznivega dejanja Zloraba znamenj za pomoč in nevarnost po členu 309 KZ.

Okrog 13. ure so bili policisti obveščeni o tatvini delovnega stroja iz gradbišča podjetja.  V zvezi navedenega policisti nadaljujejo z zbiranjem obvestil.

Policisti so v nočnem času intervenirali zaradi kršitve javnega reda in miru v zasebnem prostoru; zoper oba  kršitelja bodo ustrezno ukrepali.

0 ogledov

Najbolj brano