Trboveljski policisti so bili včeraj, okrog 7. ure, obveščeni o poškodovanju stekel v trboveljski izobraževalni ustanovi.
Neznani storilec je čez vikend poškodoval vhodna vrata in steklo nad vrati ter povzročil za okoli 200 evrov škode. Policisti nadaljujejo z delom.
Okrog 12.15 so policisti obravnavali prometno nesrečo, ki je povzročil voznik tovornega vozila zaradi neupoštevanja pravil prednosti. V nesreči je bil udeležen še voznik osebnega avtomobila, ki je utrpel lahke telesne poškodbe.
Okrog 16. ure so bili obveščeni, da je neznani storilec iz vrtne ute ukradel agregat. Z dejanjem je lastnika oškodoval za približno 300 evrov. Policisti nadaljujejo z delom.
Policisti so okrog 19. 20 obravnavali prometno nesrečo z udeležbo peške na prehodu za pešce, ki je utrpela lahke telesne poškodbe. Povzročiteljica prometne nesreče je bila voznica osebnega avtomobila, policisti so ji izdali plačilni nalog.





