-- OGLAŠEVANJE --

Mlajši kadet z bronom na državnem prvenstvu

Na državnem prvenstvu je mlajši kadet iz litijskega kluba stopil na oder za zmagovalce. Osvojil je bronasto medaljo.

Judo klub Litija je na Državnem prvenstvu v Lendavi zastopal mladi judoist Jonaš Rua Kvapil. V močni konkurenci tekmovalcev je v kategoriji mlajših kadetov U16 do 50kg osvojil 3. mesto. Rua se je odlično boril tako v osmini finala, kot tudi v četrt finalu, kjer je
premagal nasprotnika iz Ljubljane in Celja. V polfinalu se je pomeri proti Blagoviću, kjer je izgubil. V repasažu je ponovno zablestel in z zmago nad judoistom iz Olimpije zasluženo osvojil bron in ponosno stopil na 3. stopničko državnega prvenstva. S tem je tudi podaljšal svojo kategorizacijo na Olimpijskem komiteju Slovenije.

Judo klub Litija uspešen na velikem mednarodnem turnirju v Bežigradu

Deli s prijatelji

Najbolj brano

Mladi zagorski nogometaši odlični 5. med 40 ekipami

Med 40 ekipami na turnirju Dragan Mance CUP so mladi zagorski nogometaši dosegli vrhunsko 5. mesto. "Udeležba na takšnem dogodku je za naše mlade nogometaše...