četrtek, 25. junija 2026
četrtek, 25. junija 2026

“We did it.”

1 ogledov

Je kratko in jedrnato zapisal Primož Roglič na družbenem omrežju po zaključku tritedenske dirke po sosednji Italiji. Čeprav utrujen in še vedno bolan, je v Ljubljani na odru stal ponosno in nasmejano.

“Danes se mi poklonimo vam za neverjetno podporo ob cesti!” je zapisal pred včerajšnjim sprejemom v Ljubljani. Jutri pa edinega Slovenca, ki je stopil na stopničke svetovne dirke Giro di Italia čakajo še v domačem Zagorju, kjer ga bodo na mestni ploščadi pričakali skupaj s paketom zagorskih športnikov, ki so letos dosegli zavidljive uspehe.

Najbolj brano