četrtek, 25. junija 2026
četrtek, 25. junija 2026

V Kisovcu vlomili v več barak in odnesli orodje

0 ogledov

Na vrtičarskem območju nad kisovško skakalnico so se nepridipravi lotili vrtnih ut oziroma barak. Policisti so odkrili vlome v tri objekte, iz katerih je bilo odtujeno različno orodje. Skupno je nastalo za okoli 600 evrov škode.

Ob tem policisti svetujejo naj se občani poslužujejo samozaščitnih ukrepov, kot so različne kamere, svetlobni senzorji. Vrednejše orodje ali pripomočke pa naj skrbno pospravijo in zaščitijo.

Najbolj brano