11.1 C
četrtek, 28. marca 2024
ZON.siŠportTamara Pavčnik - državna prvakinja in najboljša športnica

Tamara Pavčnik – državna prvakinja in najboljša športnica

Na Otočcu se je minuli vikend odvijalo državno prvenstvo v namiznem tenisu za člane in članice do 21 let.

Naslov državne prvakinje je osvojila Tamara Pavčnik, članica NTK Hrastnik in dijakinja 3. letnika splošne gimnazije GESŠ Trbovlje. Prav tako je osvojila 1. mesto v igri dvojic. Naslov je za Tamaro toliko slajši, saj je morala zaradi poškodbe kolena odpovedati udeležbo na članskem državnem prvenstvu.

Naj še izpostavimo, da je bila Tamara 8. aprila v Delavskem domu Hrastnik na 39. večeru športa izbrana za najboljšo športnico Hrastnika v letu 2015.

Tamara Pavčnik, najboljša športnica Hrastnika 2015

Mlajši kadet z bronom na državnem prvenstvu

Na državnem prvenstvu je mlajši kadet iz litijskega kluba stopil na oder za zmagovalce. Osvojil je bronasto medaljo. Judo klub Litija je na Državnem prvenstvu...