-- OGLAŠEVANJE --

ŠD Felix ponovno do zmage

Članska ekipa ŠD Felix Zasavje se je 16. decembra odpravila na zaostalo gostujočo tekmo v Celovcu. Čeprav je na tekmo odšlo le 5 igralk, so te odigrale prepričljivo igro in na koncu nasprotnice premagale za 31 točk.

»Glede na to, da se nas je na tekmi udeležilo le pet, smo morale biti še dodatno zbrane in odigrati pametno. Začetek ni bil najboljši , vendar smo bile že v začetku druge četrtine v vodstvu. Tekma je bila fizično zelo naporna, saj nismo imele menjave. Vsem štirim soigralkam čestitam za veliko zmago ter lep zaključek ob koncu koledarskega leta,« je po tekmi povedala Lucija Guzaj.

Zasavke nasprotnice ujele že v prvi četrtini

Začetek tekme sicer ni bil najboljši, vendar so se igralke hitro zbrale in s kolektivno ter borbeno igro dosegle tretjo zmago v mednarodni Extra Ligi LPI.si. Na začetku prve četrtine je domača ekipa sicer vodila, vendar so jo Zasavke ujele in v delnem rezultatu četrtine celo premagale za eno točko (15:16), nato pa si v drugi četrtini priborile malo večjo prednost (9:17).

Izid tretje četrtine je bil po doseženih točkah precej enakovreden (16:18), v zadnjih desetih minutah pa so Zasavke pokazale odlično borbeno igro, s katero so krepko ušle nasprotnicam (11:31) in zmagale z rezultatom 51:82.

Na parketu le 5 igralk

Vseh pet igralk je prikazalo odlično igro, celo tekmo so delovale enotno in skupaj dosegle zastavljen cilj. Največ točk sta dosegli Sara Jukič (26) in Lucija Guzaj (25), sledili sta Nika Razgoršek (20) in Špela Kosem (11).

To je bila zadnja članska tekma za ekipo ŠD Felix Zasavja v tem koledarskem letu, v Extra Ligi LPI.si so dekleta dosegla 3 zmage in 3 poraze.