petek, 1. maja 2026
petek, 1. maja 2026

Našli ukradeno vozilo

Zagorski policisti so včeraj obravnavali prometno nesrečo I. kategorije. Voznik, državljan
Švice, je vozil preblizu desnega roba, zaradi česar zapeljal na bankino in izgubil oblast nad vozilom, zapeljal s ceste in se prevrnil. Telesnih poškodb udeleženca prometne nesreče nista dobila. Zaradi kršitve zakona o pravilih cestnega prometa je bila vozniku izrečena globa.

Policisti so bili napoteni na naslov oškodovanca, ki je prijavil, da je voznik osebnega avta z vozilom trčil v vogal hiše in povzročil škodo. Policisti so vozniku izrekli globo. Nastala je zgolj materialna škoda.

Policisti so bili obveščeni tudi o nepravilno parkiranem osebnem avtomobilu, ki je bilo parkirano na delu ceste, kjer je to s predpisano prometno signalizacijo prepovedano. Na vozilo je bilo izdano obvestilo o prekršku.

Tema in megla zmanjšujeta vidljivost na cesti

Policisti opozarjajo vse udeležence v prometu, da se dan krajša, najšibkejši udeleženci v prometu, pešci in kolesarji pa so na cestah tudi že v zgodnjih jutranjih urah in pozno popoldne, ko je vidljivost zmanjšana, pogosta je tudi megla, zato velja dodatna previdnost in strpnost v prometu. Pešci in kolesarji pa naj uporabljajo dodatna odsevna telesa za označitev.

Trboveljski policisti so včeraj dopoldan obravnavali prometno nesrečo s pobegom na
parkirnem prostoru. Za neznanim voznikom še policisti zbirajo obvestila.

V večernem času so na območju Trbovlje policisti našli ukradeno osebno vozilo. Tatvina je bila izvršena na območju Ljubljane.

Hrastniški policisti so bili popoldan obveščeni o domnevni kršitvi javnega reda in miru v zasebnem prostoru. Po zbranih obvestilih niso bili ugotovljeni elementi prekrška.

0 ogledov

Najbolj brano