Mladi karateisti osvojili 9 medalj

Mlada ekipa pod vodstvom trenerjev Edina Salkiča in Maksa Šmidhoferja je 7. maja nastopila na 16. Pokalu Občine Rogaška Slatina.

Tekmovanja se je udeležilo 95 tekmovalk in tekmovalcev iz 12 slovenskih klubov. Trboveljske barve so zastopali Cristina Korpar Žveglič, Paris Kočevar, Lara Salkič, Tilen Grivec, Žan Lukač, Jure Krajnc in Matija Trošt Čebela.

Vsi končali na zmagovalnem odru

MEDIJI-15D-16-CRISTINA JE OSVOJILA ZLATO MEDALJO V ŠPORTNIH BORBAHV katah so nastopili štirje in prav vsi končali na zmagovalnem odru. Prvo mesto je osvojila Lara Salkič, ki je v finalu premagala klubsko kolegico Paris Kočevar, ki je tako zasedla drugo mesto. Drugi je bil tudi Žan Lukač. Bronasto medaljo je osvojil Tilen Grivec.

V športnih borbah so mladi trboveljski karateisti osvojili še pet medalj. Zmagovalki v svojih kategorijah sta postali Cristina Korpar Žveglič in Lara Salkič. Še svojo drugo srebrno medaljo je osvojila Paris Kočevar. Do bronastih medalj sta se priborila Žan Lukač in Matija Trošt Čebela. Trenerja sta bila ob koncu tekmovanja zelo zadovoljna z bero osvojenih medalj in tudi nastopi mladih Trboveljčanov.