0
Občina doslej brez pozitivnega brisa je glede na podatke NIJZ za včerajšnji dan zabeležila prvo okužbo.
Ob tem je župan Tomaž Režun zapisal: “Žal vam moramo sporočiti, da imamo tudi v Radečah prvi potrjeni primer okužbe s koronavirusom. Še enkrat in ponovno se vam zahvaljujem, za vaše upoštevanje ukrepov in navodil in vas naprošam, da zdaj še bolj kot kdajkoli prej stopimo skupaj in skupaj premagamo ta zahrbtni virus.” Ob tem pa še oboleli osebi zaželel hitro okrevanje.






