0Policisti policijske postaje Hrastnik so včeraj ob 13.42 uri vozniku zaradi vožnje brez veljavnega vozniškega dovoljenja, osebno vozilo zasegli. Zoper kršitelja je bil podan obdolžilni predlog. Prijavi se za “Preberi kasneje”