Trbovlje
četrtek, 28. marca 2024
ZON.siŠportKlemen in Tilen na mednarodnih stopničkah

Klemen in Tilen na mednarodnih stopničkah

Minuli vikend je v Belgiji potekal močan mednarodni turnir FLANDERS open. Udeležila sta se ga tudi člana izlaškega kluba Pon-Do-Kwan, Klemen Pograjc in Tilen Zajc, s trenerjem Srečkom Rozmanom. Oba sta dosegla odlične rezultate!
Klemen, ki je bil sploh prvič na tako oddaljenem in močnem tekmovanju je po odličnih borbah osvojil 2.mesto v kategoriji mlajših kadetov do 37 kilogramov.
Tilen pa je osvojil 1. mesto v kategoriji članov do 74 kilogramovS to zmago je tudi potrdil 1. mesto v tej kategoriji na lestvici Svetovne kickboxing serije.

Obe finalni borbi naših dveh Izlačanov sta bili izbrani za nastop v gala finalu, kar je bilo prav posebno doživetje, predvsem za mladega Klemna.
- Oglaševanje -

Najbolj brano

Mlajši kadet z bronom na državnem prvenstvu

Na državnem prvenstvu je mlajši kadet iz litijskega kluba stopil na oder za zmagovalce. Osvojil je bronasto medaljo. Judo klub Litija je na Državnem prvenstvu...