-- OGLAŠEVANJE --

Klemen in Tilen na mednarodnih stopničkah

Minuli vikend je v Belgiji potekal močan mednarodni turnir FLANDERS open. Udeležila sta se ga tudi člana izlaškega kluba Pon-Do-Kwan, Klemen Pograjc in Tilen Zajc, s trenerjem Srečkom Rozmanom. Oba sta dosegla odlične rezultate!
Klemen, ki je bil sploh prvič na tako oddaljenem in močnem tekmovanju je po odličnih borbah osvojil 2.mesto v kategoriji mlajših kadetov do 37 kilogramov.
Tilen pa je osvojil 1. mesto v kategoriji članov do 74 kilogramovS to zmago je tudi potrdil 1. mesto v tej kategoriji na lestvici Svetovne kickboxing serije.

Obe finalni borbi naših dveh Izlačanov sta bili izbrani za nastop v gala finalu, kar je bilo prav posebno doživetje, predvsem za mladega Klemna.

Deli s prijatelji

Najbolj brano

Mladi zagorski nogometaši odlični 5. med 40 ekipami

Med 40 ekipami na turnirju Dragan Mance CUP so mladi zagorski nogometaši dosegli vrhunsko 5. mesto. "Udeležba na takšnem dogodku je za naše mlade nogometaše...