Trbovlje
četrtek, 28. marca 2024
ZON.siŠportZmaga v Izoli zaznamovana s poškodbo

Zmaga v Izoli zaznamovana s poškodbo

V 17. krogu NLB lige sta se pred 150 gledalci v športni dvorani v Izoli pomerili ekipi RD Istrabenz Izola in RK Dol TKI Hrastnik. Tekma se je končala s končnim rezultatom 20:25.

Dolski rokometaši so v 17. krogu nadaljevanja tekmovanja v 1.A. državni rokometni ligi na gostovanju v Izoli, zanesljivo premagali istoimenskega prvoligaša. Če so domačini v prvem delu še lahko sledili Dolanom pa so le-ti v drugem polčasu prevladovali na igrišču. Še posebej je bil v tem delu razpoložen dolski kapetan Gregor Klepej, za katerega domači nikakor niso našli prave obrambe. Ko je David Jakopič v 55.minuti zadel za rezultat 25:18, je bilo dvomov o zmagovalcu konec. Kljub zmagi pa ostaja grenak priokus, saj se je poškodoval Domen Hribšek. Kakšna je poškodba zapestja, bo znano v prihodnjih dneh.

RD Istrabenz Izola: Gregorič, Jurič 6(1), Stopar, Božič 5(1), Beganović 1, Zorič-Stepančič, Selišnik, Čolić, Žgavec 1, Logar, Puhanič, Vukovič 1, Poberaj, Radojević 6, Konig, Čehovin.

RK Dol TKI Hrastnik: Seme 1(1), Škorc, Sikošek; Klepej 8, Brilej 4, Ajdari 1, Zore 3, Simončič, Guček 1, Hribšek, Robnik, Ramić 1, Jakopič 4, Ribič, Bauerheim 2.

Že v soboto se prvenstvo nadaljuje s tekmami 18.kroga, v Dolanko prihaja še neporažena Ribnica.

- Oglaševanje -

Najbolj brano

Mlajši kadet z bronom na državnem prvenstvu

Na državnem prvenstvu je mlajši kadet iz litijskega kluba stopil na oder za zmagovalce. Osvojil je bronasto medaljo. Judo klub Litija je na Državnem prvenstvu...