0
Pogled skozi okno pove vse: zaradi dežja so zabavo na Ledenki, ki je bila načrtovana za danes, 20. 12., primorani za nekaj časa preložiti.
Kmalu pričakujte novo vabilo na poseben večer na drsalkah, do takrat pa pridno in uspešno vadite, drsališče namreč neumorno obratuje.

Zagorje pod smrekco pa je in se začenja že danes, v četrtek, ob 15. uri. In tako bo tudi naslednje dni tega ter prihodnjega tedna.
Na ploščadi že diši po kul basi, sendviču Mandelc in napitkih. Dobra vila pa pripravlja delavnice za otroke.






