Visoka zmaga Zagorjank

Ž.U.R.D. Koper : RK Zagorje : ŽRK Mlinotest 18:36 (10:18)

Dvorana: Koper Arena Bonifika; gledalcev:30, sodnika: Jožef Jeraj, Vladica Kostič.

Koper: Drinič 1 obramba, Fidel; Bajič, Škrabar 7 (2), Munda 2, Bunić 3(2), Bertol 1, Vukelić, Zorko, Štritof 1, Teraž 1, Babič, Bearzi 2, Vatovec, Peharc 1. Trener: Valentino Štingl .

Zagorje: Perič, Zubak 8 obramb(1x7m), Golob 12 obramb(1x7m); Stanko 6, Čečkova 2, Ražem 7, Panger 7, Rebolj 5, Voglar 2(2), Skrinjar 3, Guna 1, Vrbnjak 1, Ljepoja 1, Cilenšek 1. Trener: Bojan Voglar.

Sedemmetrovke: Koper 5/3 Zagorje 2/2

Izključitve: Koper 2 minuti, Zagorje 0 minut

Zagorjanke so tekmo začele odločene, da ne dopustijo nobenega presenečenja. Z goli Čečkove in Stanko so povedle 0:3 v drugi minuti. Z odlično igro v obrambi in natančnimi streli so že v 7 minuti vodile 2:7. Tekma se je v tem slogu tudi nadaljevala. Odlična obramba in točni streli proti koprskim vratom so Zagorjankam prinašali zanesljive zadetke in Zagorjanke so brez težav dobile prvi polčas z 10:18. Že ob koncu prvega polčasa je trener Voglar dal priložnost tudi igralkam, ki v tem prvenstvu ne igrajo veliko v članski ekipi.

Drugi polčas je trener Voglar še vedno igral z mladimi. Tudi te niso popuščale. V 37 minuti so vodile že 12:21. V 48 minuti je bilo že 11 zadetkov prednosti za Zagorje 16:27. Nato se je razlika samo še povečevala. Za končnih 18:36 je visoko zmago potrdila kapetanka ekipe Janja Rebolj.