ponedeljek, 8. junija 2026
ponedeljek, 8. junija 2026

Ukradel denar z bankomata

0 ogledov

Zagorski policisti so včeraj prejeli naznanilo občana, da je po opravljeni transkaciji na bakomatu, dvignil je 40 evrov, denar pozabil v reži bankomata.

Neznani storilec si je pozabljeni denar protipravno prilastil. Prav tako se je na policijski postaji včeraj zglasil občan in naznanil, da je v bakomatu po opravljeni transakciji, dvignil je 350 evrov, pozabil denar, ki ga je neznani storilec našel in si ga protipravno prilastil. Policisti zbirajo obvestila in bodo zoper osumljenega v obeh primerih podali kazensko ovadbo zaradi storitve kaznivega dejanja zatajitve.

Zagorski policisti so včeraj obravnavali še prometno nesrečo I. kategorije z materialno škodo. Neznani voznik je trčil v parkirano vozilo in odpejal s kraja. Policisti za pobeglim voznikom zbirajo obvestila.

Fotografija je simbolična.

Najbolj brano