
1+1=2
Maturanti so po dveh letih spet kuhali v živo
Dijaki Srednje šole Zagorje, programov Gastronomske in hotelske storitve in Gastronomija, so po dveh letih premora zaradi COVID-19 spet opravljali zaključni izpit in poklicno maturo z gosti. Dijaki tretjih letnikov
