četrtek, 25. junija 2026
četrtek, 25. junija 2026

Srebrni na tekmovanju mladih raziskovalcev

0 ogledov

Dijakinji 4. letnika GESŠ Trbovlje, Elma Salihović in Ilhana Smajlović, sta se pod mentorstvom profesorja Aleksandra Medveša uspešno uvrstili v naslednji krog državnega tekmovanja mladih raziskovalcev in s tem že dosegli srebrno priznanje. Konec junija bosta v Murski Soboti pred komisijo zagovarjali nalogo z naslovom Poliamini – molekule, ki podaljšujejo življenje.

 

Najbolj brano