petek, 26. junija 2026
petek, 26. junija 2026

Rokometašice GESŠ Trbovlje 3. na polfinalnem turnirju

0 ogledov

Včeraj so dijakinje GESŠ Trbovlje nastopile na polfinalnem turnirju v šolskem rokometu, ki je potekal v Mariboru in dosegle tretje mesto.

Turnir so začele z zmago proti III. gimnaziji Maribor, nato pa je sledil tesen poraz proti I. gimnaziji v Celju. Na zadnji tekmi, ki je odločala o napredovanju v finale, pa so morale priznati premoč dijakinjam z Gimnazije Ormož. Dekleta so osvojila končno 3. mesto na polfinalnem turnirju.

Aktiv učiteljev športne vzgoje GESŠ Trbovlje

 

Najbolj brano