-- OGLAŠEVANJE --

Luka ugnal vso konkurenco

Fantje in dekle iz kluba Pon*Do*Kwan Izlake so se 12. novembra udeležili 18. Mednarodnega kickboxing turnirja v Kutini. Klemen Pograjc, Lan File, Tomi in Niko Sešlar so se borili po svojih močeh, vendar jim kljub podpori s tribun in napotki trenerja Miloša, ni uspelo narediti vidnejših rezultatov.

Lovro Kavzar pa si je na svojem drugem tekmovanju priboril prvo medaljo v kickboxingu, saj je v kategoriji mlajši kadeti -28 kg, dosegel 3. mesto. Žan Ferme se je kot starejši kadet do -69 kg uvrstil na 3.mesto. Špela Borštnar je v kategoriji do -60 kg, starejše kadetinje izgubila v finalu in s tem priborila srebrno medaljo. Luka Gračner pa je v številčni kategoriji pri mlajših kadetih +47 kg, premagal vse nasprotnike in dosegel zasluženo 1.mesto.