0
Okoli 19. uri je bil obveščen regijski center Trbovlje, da je na Nasipih prišlo do požara.
Šlo naj bi za dimniški požar in zagorela je dvostanovanjska hiša. Požar gasilci še rešujejo. Kot pravijo na centru zaenkrat drugi objekti niso ogroženi, gasilci pa se trudijo, da bi v objektu rešili čim več.
Po podatkih policistov poškodovanih naj ne bi bilo, se pa še vedno bori več kot 10 gasilcev.









