ponedeljek, 25. maja 2026
ponedeljek, 25. maja 2026

Edini v Sloveniji, ki proizvajajo avtobuse, sedaj iščejo nove sodelavce v proizvodnji!

Podjetje je svoja vrata kot obrtniška delavnica odprlo pred sedmimi desetletji, avtobuse pa so v njihovih prostorih pričeli izdelovati pred 30 leti. Okoli 60 ljudi skrbi, da je vsak avtobus točno tak, kot si ga je naročnik zamislil. Proizvedejo okoli 60-80 avtobusov letno, večina avtobusov je namenjena v tujino, okoli 10 odstotkov pa za domači trg.

Svoje modele prilagodijo grafični podobi in potrebam vsakega naročnika. Med modeli, ki jih proizvajajo, imajo avtobuse od 20 do 35 sedežev, razlikujejo pa se tudi po uporabi – šolski, mestni, primestni. Plod njihovega znanja pa je tudi izdelava mobilnih knjižnic, ki jih integrirajo ali na kamionsko šasijo ali pa temu primerno predelajo avtobus. Večina teh, ki jih vidite v Sloveniji, je prav njihovih.

Od 5 do 10 novih

Ker se proizvodnja nenehno povečuje, bodo v kratkem potrebovali od 5 do 10 novih sodelavcev. Želijo si takšnih, ki so spretni z rokami in jim delo v mehanični delavnici ni tuje. Proizvodnja avtobusov je zelo specifična, zato bodo vsakega seveda tudi naučili, kako delo pri njih poteka.

Novim sodelavcem nudijo prijetno delovno okolje in ugoden delovni čas, od 7. do 15. ure. Najdete pa jih na Ljubljanski cesti 1 v Domžalah.

0 ogledov

Najbolj brano