-- OGLAŠEVANJE --

Četrti poraz za Dolane

Dolski rokometaši so v 5. krogu gostovali v Trebnjem in doživeli še četrti poraz. Na pot so tokrat odšli močno oslabljeni, vendar odločeni, da bodo z borbenostjo nadoknadili ta minus. V prvem delu 1. polčasa so se odlično upirali fizično močnejšim in hitrejšim domačinom, tako da je bil izid v 10. minuti še vedno poravnan (6:6). V nadaljevanju pa je domačin počasi realiziral svoje prvoligaške izkušnje in se zanesljivo oddaljeval ter na odmor odšel z lepo prednostjo.

Drugi polčas pa so domači takoj zagospodarili na parketu in ob oslabljeni dolski obrambi počasi a vztrajno večali svojo prednost. Tudi minute odmora trenerja Primoža Cenkarja niso prinesle spremembe. Trebanjci so do konca še povečali svojo prednost in prišli povsem zasluženo do zanesljive zmage.

d1Eden od stebrov dolske obrambe in krožni napadalec Tomaž Ribič je presedel zaradi staknjene poškodbe na prejšnji tekmi celotno srečanje na klopi. Tudi oboleli Aljaž Zore tokrat ni dal svojega deleža in če k temu dodamo, da sta doma ostala kapetan Gregor Klepej z zlomljenim nosom in prav tako z zdravstvenimi težavami Jasmin Ramić, potem je tak rezultat in poraz pričakovan. Žal je v tem trenutku klop dolskih rokometašev »prekratka« za kvalitetne zamenjave, zato je tudi nemoč dolskega trenerja povsem razumljiva.

V soboto, v naslednjem krogu prihaja v Dolanko RK Izola, in če se bo bolniški stalež v ekipi popravil, lahko pričakujemo tudi bolj optimistične novice.