četrtek, 25. junija 2026
četrtek, 25. junija 2026

Prve zaposlitve v zagorskem kemijskem inštitutu

2,4K ogledov

Kemijski inštitut je razpisal dve prosti delovni mesti v laboratoriju, ki se ustvarja v Kisovcu iz sredstev Sklada za pravičen prehod. 

V okviru novega Centra za demonstracijo in usposabljanje na področju brezogljičnih tehnologij, ki nastaja v Kisovcu v nekdanji hali podjetja Skitti, bodo v kratkem zaposlili dve osebi.

Center DUBT, ki bo lociran v Občini Zagorje ob Savi, bo predstavljal prvo javno znanstveno-raziskovalno institucijo v Zasavju.

Kemijski inštitut išče asistenta z doktoratom in raziskovalca, ki bosta zaposlena v laboratoriju za demonstracijo H2 in CO2 tehnologij.

Več informacij je na voljo na spletni strani Kemijskega inštituta.

Zelena luč za zagorski Center za brezogljične tehnologije

Najbolj brano