torek, 23. junija 2026
torek, 23. junija 2026
DSO_na_Leši_vrticki_Hrastnik_junij_2026 (4)_1280x960
Aktualno

Elektrovod po novem čez parcele vrtičkov

Nov Dom za starejše občane Hrastnik (DSO) vztrajno raste. Na Leši že skoraj 9 mesecev potekajo gradbena dela. Objekt, ki bo državo stal približno 12 milijonov evrov, bo nadomestil prostore

Septembra podpis, danes (že) gradbišče. dom_na_Lesi_Gradbisce_Hrastnik_november_2025_1280x960
Aktualno

Septembra podpis, danes (že) gradbišče

Gradnja novega doma že poteka, so nam potrdili iz Ministrstva za solidarno prihodnost. Po letih čakanja na nov dom za starejše občane v Hrastniku, je ta zdaj na poti k

Znano je, kdo bo gradil dolgo pričakovani nov dom podpis_pogodbe_dom_za_starejše_občane_Hrastnik_september_2025-foto_občina_Hrastnik_1270x960
Aktualno

Znano je, kdo bo gradil dolgo pričakovani nov dom

Dom za starejše občane na Leši bo gradilo domače podjetje. Direktor hrastniškega doma Borut Vidmar je podpisal pogodbo za izgradnjo objekta z Andrejem Gorjupom, direktorjem podjetja Rudis. “Včerajšnji podpis je