
Elektrovod po novem čez parcele vrtičkov
Nov Dom za starejše občane Hrastnik (DSO) vztrajno raste. Na Leši že skoraj 9 mesecev potekajo gradbena dela. Objekt, ki bo državo stal približno 12 milijonov evrov, bo nadomestil prostore

Nov Dom za starejše občane Hrastnik (DSO) vztrajno raste. Na Leši že skoraj 9 mesecev potekajo gradbena dela. Objekt, ki bo državo stal približno 12 milijonov evrov, bo nadomestil prostore

Z 80.000 evri plusa na računu je poslovanje v lanskem letu zaključil Dom starejših Hrastnik (DSO). Po tem ko je več let poslovanje potekalo v rdečih številkah, se je krivulja

“Imava svojo sobo, zelo lepo urejeno. Na stenah imava slike, tudi od doma. Tukaj sva zelo zadovoljna. Ljudje so zelo prijazni – od čistilke do direktorja. Tudi hrana je izvrstna,”

Gradnja novega doma že poteka, so nam potrdili iz Ministrstva za solidarno prihodnost. Po letih čakanja na nov dom za starejše občane v Hrastniku, je ta zdaj na poti k

Dom za starejše občane na Leši bo gradilo domače podjetje. Direktor hrastniškega doma Borut Vidmar je podpisal pogodbo za izgradnjo objekta z Andrejem Gorjupom, direktorjem podjetja Rudis. “Včerajšnji podpis je

Začetek gradnje doma za starejše občane v Hrastniku, ki so ga skozi desetletja obljubljali različni ministri, so že večkrat prestavili. Nazadnje je leta 2022 takratni minister za delo, družino, socialne

Minister Simon Maljevac ni skrival, da so Zasavci pošteno pritiskali da se vendarle gradnja več kot nujnega novega doma za starejše v Hrastniku zgodi. »V Zasavje se imamo vedno fajn,