V soboto ponoči je na parkirišču v Trbovljah neznani voznik trčil v parkirano vozilo in s kraja odpeljal, ne da bi o tem obvestil oškodovanca ali policijo. V večernem času je neznani voznik na parkirišču v Trbovljah trčil v parkirano vozilo in odpeljal s kraja.
Izsledili vlomilca
V nedeljo dopoldan so trboveljski policisti prejeli prijavo oškodovanke, da ji je neznani
storilec vlomil v stanovanje in odnesel različne predmete v vrednosti 600 evrov. Z zbiranjem obvestil so policisti ugotovili in izsledili osumljenca. Predmete so mu zasegli. Po vseh zbranih obvestilih bo obveščeno pristojno državno tožilstvo.
Spor med bivšima zakoncema
Zagorski policisti so bili v petek zvečer obveščeni o kršitvi javnega reda in miru v
zasebnem prostoru. Kršitelju so policisti izrekli opozorilo. Dopoldan so policisti preiskovali tri prometne nesreče I. kategorije in pobegom na parkirišču v Zagorju ob Savi.
V soboto, okrog 16.30 so bili policisti obveščeni o vlomu v klet in tatvino pohištva. Na kraju je bilo ugotovljeno, da ne gre za kaznivo dejanje, temveč spor med bivšima zakoncema. Napotena sta bila na zasebno tožbo.
Navijači metali pirotehnična sredstva
Okrog 20.40 so bili policisti napoteni na glavni trg v Zagorju, kjer je skupina navijačev prižigala bakle in metala pirotehnična sredstva. Na kraju je bila večja skupina (približno 50) med katerimi policisti niso uspeli izslediti kršiteljev in ugotoviti njihove identitete. V kolikor se bodo z zbiranjem obvestil izsledili kršitelji določil ZEPI, bodo zoper njih
uvedeni ustrezni ukrepi.
Dve uri kasneje so bili obveščeni o kršitvi javnega reda in miru v zasebnem prostoru zaradi preglasne glasbe, a na kraju kršitve niso zaznali.
Odvzeli so mu vozniško
Okrog 23.40 ure so bili policisti obveščeni o pretepu več oseb v gostinskem lokalu. Ugotovljeno je bilo, da je za zdaj še neznana oseba, naznanila lažno intervencijo.
V nočnem času so policisti pri nadzoru prometa zaustavili voznika osebnega avtomobila pri katerem je bilo s sredstvi in napravami za ugotavljanje alkohola ugotovljeno, da je vozil pod vplivom alkohola. Po opravljenem preizkusu alkoholiziranosti so vozniku odvzeli vozniško dovoljenje ter prepovedali nadaljnjo vožnjo, zoper njega pa uvedli tudi postopek o prekršku z vložitvijo obdolžilnega predloga na OS Trbovlje.
Pred pretepačem se je zatekel v avto
V nedeljo, nekaj minut pred 1. uro so bili policisti napoteni v Izlake pred gostinski lokal zaradi kršitve javnega reda in miru. Na kraju so ugotovili, da je kršitelj fizično napadel oškodovanca, ki se je nato skril v svoje vozilo. Kršitelj pa je nato še odlomil vzvratno ogledalo. Kršitelju so izdali plačilni nalog, za poškodovanje vozila, pa je oškodovanec
podal predlog za pregon.
Reševali zagozdenega Romuna
Okrog 2. ure zjutraj so bili policisti obveščeni o prometni nesreči, v kateri je bil udeležen voznik tovornega vozila. Na kraju so policisti ugotovili, da se je na lokalni cesti Izlake – Čemšenik, v ovinkastem klancu zagozdil voznik tovornega vozila, državljan Romunije. Prav tako je pri poizkušanju speljevanja zaradi nepravilnega premika trčil v odbojno ograjo,
ki je nameščena ob vozišču in jo poškodoval. Vozilo je bilo s pomočjo avtovleke odstranjeno in odvlečeno do vrha klanca. Vozniku je bil izdan plačilni nalog.
Tatvina, ki to ni bila
Hrastniški policisti so bili včeraj, okrog 6. ure, obveščeni o sumu kaznivega dejanja
tatvine denarja iz stanovanja. Neznani storilec naj bi iz denarnice odtujil denar v višini 700 evrov. Istega dne okrog 9. ure so svojci oškodovanke sporočili, da so denar našli.





