Zagorski policisti preiskujejo sum požiga travnika v Čolniščah.
Okoli 16. ure včeraj je bila Policijska uprava Ljubljana obveščena o požaru v Čolniščah, kjer je zagorel travnik. Gasilci so požar pogasili, policisti pa so z zbiranjem obvestil ugotovili, da je lastnik travnika sam zakuril travo, pri tem pa je požar ušel izpod nadzora in se nevarno širil proti stanovanjski hiši. Gasilci PGD Zagorje – mesto in PGD Šentlambert so pogasili približno 3 ha travnika na težko dostopnem terenu. Obstaja sum, da je šlo za kaznivo dejanje, pojasnjujejo policisti, zato primer še preiskujejo.
V popoldanskem času so policisti v Zagorju obravnavali prometno nesrečo s pobegom na parkirišču železniške postaje. Ugotovljeno je bilo, da je neznani voznik tekom dneva trčil v parkiran osebni avtomobil in ga poškodoval po zadnji strani.
Foto: Nace Klančišar









