15.1 C
petek, 29. marca 2024
ZON.siŠportZagorjani slavili zmago

Zagorjani slavili zmago

Začetek nove sezone 4. slovenske košarkarske lige je ekipa KK Zagorje začela z zmago nad nasprotnikom iz KK Brežice.

Nervoza je bila prisotna skozi prvi polčas, ko nobeni ekipi ni uspelo ustvariti prednosti. Videti je bilo, da gre za prvo tekmo sezone in da stvari še niso utečene. Ekipi sta si ves čas izmenjevali prednost, na odmor so domači igralci odšli z nasmeškom na obrazu. V drugem polčasu so Zagorjani napadli z bolj agresivno igro. Ustvarili so si rahlo prednost, ki so jo uspeli ohraniti do konca tekme. Skozi celotno tekmo so stopnjevali ritem igre, tako v napadu, kot tudi v obrambi in na koncu zasluženo zmagali z rezultatom 50:64.
V postavi prve petorke so zaigrali Gaj Krznarič, Ambrož Kajtna, Martin Kosin, Blaž Božjak in Martin Grešak. Skupno so priigrali 37 točk, za ostalih 27 točk pa so poskrbeli igralci s klopi.

Brez koles ne gre

Na tekmi je do izraza prišla še ena John Woodnova trditev, ki pravi da je zvezdniški igralec lokomotiva ekipe, toda rezervni igralci priskrbijo kolesa- od lokomotive brez koles pač ni veliko koristi.

»Vesel sem, da sem se letos odločil ostati v Zagorju. Igralci s klopi smo samo stopnjevali tempo in nasprotnika v drugem polčasu zlomili. Zahvalil bi se ekipi, da smo skupaj zmagali prvo tekmo sezone,« je za ZON povedal igralec KK Zagorje, Edin Jesenčič.

POZOR: Delovanje urgentnega centra v aprilu zelo omejeno!

Delovanje urgentnega centra v Splošni bolnišnici Trbovlje bo večino aprila močno omejeno. Začeli bodo z montažo novega CT aparata, s katerim bodo lahko delali...