-- OGLAŠEVANJE --

Objavljamo imena vseh, ki bodo naslednja štiri leta skrbeli za krajevne skupnosti v zasavskih občinah

-- OGLAŠEVANJE --

Sredi decembra so se zaključile konstitutivne seje svetov 13 krajevnih skupnosti v občini Zagorje ob Savi. Na njih so bili na podlagi volilnih rezultatov oblikovani sveti KS in izvoljeni predsedniki. Spodaj objavljamo seznam predsednikov in vseh članov.

KS Kisovec-Loke bo prihodnja štiri leta vodila predsednica BLANKA RAZPET, KS Mlinše-Kolovrat MIHELA URANKAR, predsednik KS Izlake ostaja SAŠO VUČKO. Za predsednika KS Čemšenik je izvoljen MITJA LAZAR, v KS Tirna MATJAŽ GARANTINI, v KS Šentgotard pa MARTIN GABERŠEK.

V KS Podkum predsednik ostaja ROMAN SAVŠEK, KS Jože Marn ima predsednico ANJO LOČIČNIK, KS Šentlambert pa SABINO OCEPEK.

V KS Rudnik-Toplice je predsednik SAŠO MARN, v KS Kotredež IGOR HRIBAR, v KS Franc Farčnik STANKO SIMONČIČ in v KS Ravenska vas SAŠA JERMAN.

KRAJEVNA SKUPNOST ČEMŠENIK

Predsednik, Mitja LAZAR, namestnik predsednika, Rado PIRNAT, Ema VIRANT, Martin MATKO, Tomaž TURNŠEK, Boštjan BEBAR, Alenka KONŠEK.

KRAJEVNA SKUPNOST FRANC FARČNIK

Predsednik, Stanko SIMONČIČ, namestnik predsednika, Janez KNEZ, Metka HRIBAR, Darja ZUPAN, Bojana PEČNIK ZIDAR, Alojz GRABNAR, Jure KOSTANJEVIČ.

KRAJEVNA SKUPNOST IZLAKE

Predsednik, Sašo VUČKO, namestnik predsednika, Rudi BANTAN, Metod KNEZ, Uroš MIKLAVČIČ, Marija RAZPOTNIK, Borut NOVŠAK ,Franc RAVNIKAR, Mateja KROPIVŠEK SEŠLAR, Franc ZAJC, Martina MLAKAR, Gregor ŠEVERKAR.

KRAJEVNA SKUPNOST JOŽE MARN

Predsednica, Anja LOČIČNIK, namestnica predsednice, Marija OVEN, Maja PRAŠNIKAR, Helena ČOP, Boris METERC, Til ŠILES, Jasna MALOVRH TOPOLE.

KRAJEVNA SKUPNOST KISOVEC – LOKE

Predsednica, Blanka RAZPET, namestnica predsednice, Nataša KNOL, Žan OCEPEK, Neda STARMAN RŽIŠNIK, Mojca JUDEŽ, Robi (Robert) KRALJ, Leopold ROGLIČ, Ana ČEBIN, Alojzij KLANČIŠAR.

KRAJEVNA SKUPNOST KOTREDEŽ

Predsednik, Igor HRIBAR, namestnica predsednika, Katja KLANČIŠAR, Mirko BIZJAK, Vesna KONČAN, Irena ŠTENDLER, Avgust PUNGARTNIK, Marija KOVAČ.

KRAJEVNA SKUPNOST MLINŠE – KOLOVRAT

Predsednica, Mihela URANKAR, namestnica predsednice, Tanja BRAJER, Peter RAZPOTNIK, Petra KNEZ, Jože KASTELIC, Dejan MEDVED, Matevž LAVTAR, Helena RAZPOTNIK, Borut VOZEL.

KRAJEVNA SKUPNOST PODKUM

Predsednik, Roman SAVŠEK, namestnik predsednika, Branko ZUPANC, Aljaž ČOP, Simona ŠKRABANJA, Marija (Olga) GOŠTE, Franc KOZNIK, Mateja KOS, Tjaša OBLAK, Brigita PROŠT, Peter ODLAZEK, Mojca MLAKAR.

KRAJEVNA SKUPNOST RAVENSKA VAS

Predsednica, mag. Saša JERMAN, namestnik predsednice, Dejan BAŠ, Tadej ČEBIN, Uroš MACERL, Nives LIKAR, Damjana JERMAN ČERNIGOJ, Franc JERMAN.

KRAJEVNA SKUPNOST RUDNIK – TOPLICE

Predsednik, mag. Sašo MARN, namestnik predsednika, Aleš POTOKAR, Nataša GROŠELJ Milan MEDVED, Jožica SOTENŠEK, Damjan JAGAR, Erika BAŠ.

KRAJEVNA SKUPNOST ŠENTGOTARD

Predsednik, Martin GABERŠEK, namestnik predsednika, Simon GABERŠEK, Cirila ŠTRAJHAR, Jožica SOPOTNIK, Zvonimir MATEK, Nataša KOS, Franc BOKAL.

KRAJEVNA SKUPNOST ŠENTLAMBERT

Predsednica, Sabina OCEPEK, namestnica predsednice, Maja OCEPEK, Tjaša GRABNAR, Dušan TRAMPUŠ, Matej VOZELJ, Andrej DRNOVŠEK, Simon VETERŠEK.

 

KRAJEVNA SKUPNOST TIRNA

Predsednik, Matjaž GARANTINI, namestnik predsednika, Rajko VOZEL, Petra JUVAN, Eva ZORE, Andraž DRNOVŠEK, Jože ČIBEJ, Nataša CIRAR.

Svoje predstavnike na najožjem lokalnem področju so izbrali tudi v Hrastniku in v vseh 10 krajevnih skupnostih izvolili predsednike in podpredsednike, ter določili opravila ostalim članom.

KS Rudnik

Jerica Laznik (predsednica), Nina Maurovič, Primož Frajle, Nika Zavrašek, Simona Jeraj, Slavko Plaznik, Vincenc Učakar.

KS Steklarna

Robert Sticher (predsednik), Dunja Volavšek, Sašo Macerl, Iris Šklander, Igor Velikonja.

 

KS Dol pri Hrastniku

Tadej Logar (predsednik), Timotej Funkel, Tadej Funkel, Franc Romih, Matej Trošt, Anja Bantan, Tjaša Šketako Razpotnik.

 

KS Marno

Matic Rotar (predsednik), Sara Kandolf, Tadeja Lah, Petra Privšek, Klemen Trupej, Renata Kopina, Milan Gozdnikar.

 

KS Turje – Gore

Iztok Železnik (predsednik), Tina Peklar, Roman Grešak, Jerneja Grešak, Marko Pikelj, Žan Kramžar, Tomaž Košič.

 

KS Kovk

Marko Doberšek (predsednik), Anže Rovšek, Sara Šopar, Mojca Koritnik Homšek, Nives Mešiček.

 

KS Boben

Urška Senčar Hočevar (predsednica), Aleš Blaznik, Miha Ustar, Damjan Šubic, Jožica Hriberšek.

 

KS Prapretno

Ivan Urbajs (predsednik), Maja Jenko, Tanja Jovan, Stanko Štepec, Jasmina Janjić.

 

KS Krnice – Šavna Peč

Berta Durnik (predsednica), Nina Sluga, Jon Bostič Sluga, Ana Černuta Deželak, Albina Ocepek, Ivica Jamšek, Matjaž Zupanc.

 

KS Podkraj

Zdravko Kreže (predsednik), Matej Kavšek, Žiga Kreže, Janja Kreže, Polonca Stušek.

Konstituiralo se je tudi 10 svetov krajevnih skupnosti v Trbovljah, ki jih bodo zastopali naslednji predsedniki in člani:

KS CENTER

Predsednik Marko Zaletel, Primož Siter, Katja Mikula, Pavel Ambrož, Marjana Eberlinc, Blaž Klopčič.

KS ČEČE

Predsednik Matej Kuhar, Katarina Jager Vasle, Danica Kozjek, Franjo Bizjak, Irena Kralj, Iris Fabijan, Franci Zupan.

KS A. HOHKRAUT

Predsednica Maša Vnuk, Jasna Gabrič, Jani Hrovat, Milena Prašnikar, Filip Žagar, Franc Pintar, Vladimir Vnuk.

KS ZASAVJE

Predsednik Dejan Debelić, Eli Ceglar, Boštjan Bizjak, Mateja Jere Mrak, Urška Cilenšek.

KS DOBOVEC

Predsednik Ervin Renko, Gregor Lavrin, Irena Lavrin, Špela Dolšek, Branko Jamšek, Marjan Jamšek, Sendi Šmitpeter.

KS I. KEŠE 

Predsednica Anica Sotlar, Maja Krajnik, Iztok Bizjak, Mirza Ribič, Rebeka Fakin, Sara Sotlar, Mitja Vozel.

KS F. KERŠIČ

Predsednik Robert Vodušek, Petra Čede, Polona Novak, Rajmond Hočevar, Mitja Klančar, Matic Škrbec, Primož Hančič.

KS F. FAKIN

Predsednica Sibila Ložina, Marjetka Bizjak, Milan Žnidaršič, Drago Kočar, Gregor Zelenšek, Lidija Hutar, Damjan Bizjak.

KS KLEK

Predsednica Janja Škerbec, Dušan Tekavec, Janja Škerbec, Ervin Planinc, Katarina Učakar, Zdenka Izgoršek, Andrej Izlakar, Teodor Uranič.

KS F. SALAMON

Predsednik Jakob Verk, Sandi Lepoša, Jakob Verk, Vid Verk, Ana Zakonjšek, Anton Hribovšek, Tilen Skok, Irena Pustoslemšek.

Deli s prijatelji

-- OGLAŠEVANJE --

Najbolj brano

-- OGLAŠEVANJE --

-- OGLAŠEVANJE --
-- OGLAŠEVANJE --
-- OGLAŠEVANJE --

Preberite tudi

Plamen športnih iger je zagorel v Hrastniku

Plazma športne igre mladih so največja športno-družabna prireditev za otroke in mladostnike v Evropi in ponuja priložnost, da se otroci in mladostniki v varnem...
-- OGLAŠEVANJE --