20
Hiš z naslovom Novi log 25 in 26 v Hrastniku že skoraj ni več. V sredo so namreč pričeli z rušenjem obeh objektov in ga bodo nadaljevali še danes. Na mestu, kjer se danes še nahajajo ruševine, naj bi v prihodnosti nastala nova parkirna mesta. “Zaenkrat bomo območje zravnali in omogočili začasno parkiranje, kasneje bomo tam uredili parkirišče,” je povedal hrastniški župan Marko Funkl.
Danes naj bi s podiranjem objektov zaključili, v času del promet po cesti Novi log še moten.







